Forum севен
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum севен

севен Forumuna Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Aktif KonularAktif Konular  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  GaleriGaleri  PortailPortail  CEBEH TekstilCEBEH Tekstil  Kişişel Gelişim PortalıKişişel Gelişim Portalı  Giriş yapGiriş yap  

YALNIZLIK

2 posters
YazarMesaj
mevan
Admin
Admin
mevan

Kadın

YALNIZLIK Empty
MesajKonu: YALNIZLIK   YALNIZLIK Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:46 am

Yalnızlığımı alıp gidiyorum buralardan.Yapacak başka bir $eyim kalmadı ki zaten...Gergin bir bekleyi$ var ruhumda..Herkes biryerlerden kaçıyor bu şehirden,kimisi dü$manından,kimisi dertelrinden,kimisi terkedilmekten..Bense karanalıktan,yalnızlıktan kaçıyorum.Gün geçerek beni boğduğu,eridiğimi sağladığı için...yalnızlığımı alıp gidiyorum buralardan...

Yalnızlık garındayım bu gece.Hayat bize bunu layık gördü demekki..Boyun eğdim.Kabul ettim hayatın hediyesini..Beklerken ise aklımdan binbir cümle geçiyor..anlamsız,cevabı kafa kurcalayan binbir soru..."Neden böyle!Ke$ke hiç olmasaydı!sevmek suç mu??Yalnızlık benim kaderim mi??sayısız cümle ve sorular...Beni daha çok karanlığa iten garip hisler...Bir ate$ topu düşüyor yüreğime..Öyle yakıyor ki içimi..dünyanın bütün sularını getirsem sönmeyecek..Yanıyorum..Yanıyorum..Yana yana kül oldum...Küllerimi saba savuruyorum.Sen de yansın gerisi....Beni yaktı yakacağı kadar zaten...

Ne zaman geçecek bu yaşadığım yalnızlık??Ne zaman gideceğim bu karanklıklardan??Bağırsam duymayacaksın...O yüzden bağırmıyorum...Bari yalnız geçen bu bombo$ ömrümde,$u gideceğim son dakikalarımda burda olsaydın.......Giderken buralardan veda zamanı yalnız olmasaydım...Bir el sallasaydın uzaktan..Hiç değilse uğurlayanım olsaydı......

Sabahlar hiç bitmeseydi ke$ke...Ürkek soğuk gecelerdi benim dostum...Dost seni hiç bırakmazdı ya ne olursa olsun i$te ürkek ve soğuk gecelerde bırakamadı beni...Benim hiç sabahlarım olmadı ey sevgili gittiğin günden beri...Geceler de yıldız olur,ay olur,mehtap olurdu ya,Benim gecemde yıldız,ay,mehtap yoktu...Benim gecemde yıldızım sendin,ay acılarım,mehtabım ise sensizlikti....Aranızdaki tek fark;gece gerçekti fakat sen gerçek ötesi...Geceler bana yalan söylüyordu,korkutuyordu,ü$ütüyordu..Ama sen bana hep doğru söyledin,korudun beni,ısıttın...Güne$im oldun...Ama beni bırkatığın gün mevsimlerim hep hüzne boğan sonbahar oldu...Güne$im bir daha hiç doğmamak üzere battı...Artık hiçbir $eyim yoktu yanımda...Giderken yanıma alıp gideceğim yalnızlıktan başka....Yalnızlığı alıp gidiyorum buralardan........Ne sen varsın artık,ne güne$,ne de ya$amak için ve bu sen kokan $ehirde durmak için bir sebebim...Elveda Sevgilim....

Gidiyorum...
Sensizliğe ve sonsuzluğa....
Yalnızlığımı alıp gidiyorum buralardan.....
Benden sana kalan tek yadigarla;
YALNIZLIĞIMLA.......GİDİYORUM BURALARDAN.....

"ALINTI"
mevan
Admin
Admin
mevan

Kadın

YALNIZLIK Empty
MesajKonu: Geri: YALNIZLIK   YALNIZLIK Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:49 am

umutları bitirmemek dileğiyle :)
okuyunca uzaklara gittim Sad
CEBEH

CEBEH

Erkek

YALNIZLIK Empty
MesajKonu: Geri: YALNIZLIK   YALNIZLIK Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 12:32 pm

Teşekkürler çok güzeldi evet aynen katılıyorum okuyunca uzakalra gidiyor insan

neydi bu beni benden alıp uzaklara götüren sözler...
neydiki gerçekti o sözler işte beni benden aldı çünkü...
seni benden almıştı sözlerde işte ozaman...
sen gittiysen bende gidiyorum...
CEBEH

Alıntı :
Sabahlar hiç bitmeseydi ke$ke...Ürkek soğuk gecelerdi benim dostum...Dost seni hiç bırakmazdı ya ne olursa olsun i$te ürkek ve soğuk gecelerde bırakamadı beni...Benim hiç sabahlarım olmadı ey sevgili gittiğin günden beri...Geceler de yıldız olur,ay olur,mehtap olurdu ya,Benim gecemde yıldız,ay,mehtap yoktu...Benim gecemde yıldızım sendin,ay acılarım,mehtabım ise sensizlikti....Aranızdaki tek fark;gece gerçekti fakat sen gerçek ötesi...Geceler bana yalan söylüyordu,korkutuyordu,ü$ütüyordu..Ama sen bana hep doğru söyledin,korudun beni,ısıttın...Güne$im oldun...Ama beni bırkatığın gün mevsimlerim hep hüzne boğan sonbahar oldu...Güne$im bir daha hiç doğmamak üzere battı...Artık hiçbir $eyim yoktu yanımda...Giderken yanıma alıp gideceğim yalnızlıktan başka....Yalnızlığı alıp gidiyorum buralardan........Ne sen varsın artık,ne güne$,ne de ya$amak için ve bu sen kokan $ehirde durmak için bir sebebim...Elveda Sevgilim....

Saygılar...
http://www.bilgidali.com

YALNIZLIK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-