Forum севен
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum севен

севен Forumuna Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Aktif KonularAktif Konular  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  GaleriGaleri  PortailPortail  CEBEH TekstilCEBEH Tekstil  Kişişel Gelişim PortalıKişişel Gelişim Portalı  Giriş yapGiriş yap  

seçim senin..

2 posters
YazarMesaj
www.izforum.com
Admin
Admin
www.izforum.com

seçim senin.. Empty
MesajKonu: seçim senin..   seçim senin.. Icon_minitimePerş. Mayıs 24, 2007 6:54 pm

Hayatta ya tozu dumana katarsın, ya da tozu dumanı yutarsın.
Cesur Yeni Dünya - ALDOUS HUXLEY' den.................

Bundan 20 yıl sonra , yaptıkların değil yapamadıkların için üzüleceksin. Dolayısıyla halatları çöz. Limandan uzaklara yelken aç.

Rüzgarı yakala,araştır, düşle, keşfet. Yapabileceğin kadar söz ver. Sonra söz verdiğinden daha fazlasını yap.

Oturarak başarıya ulaşan tek yaratık tavuktur. sevindim)))

Dalın ucuna gitmekten korkma. Meyve oradadır.

Günün sonunda kendini bir sokak köpeği kadar yorgun hissediyorsan, bu belki bütün gün hırladığın içindir. sevindim))))

Başlamak için en uygun zamanı beklersen hiç başlamayabilirsin. şimdi başla!.

Şu anda bulunduğun yerden, elindekilerle başla. Gülümsediğinde güzelleşmeyen bir yüz hiç görmedim.

Kimi zaman içindeki sessiz sese uzmanlardan daha fazla güven.

Aerodinamik yasalarına göre, o tombul ve tüylü arının hiç uçmaması gerekiyordu. Herhalde bunu Ona hiçkimse söylemedi ki, uçuyor

Zamanlarının büyük bir kısmını para kazanmak ve saklamakla geçiren insanlar sonunda, en çok istediklerinin satın alınamayacak şeyler olduğunu anlarlar.

Öteki insanlardan daha akıllı ol. Yalnız bunu onlara söyleme! sevindim)))

Mutlu olmanın en garantili yolu bir başkasını mutlu etmektir.

Hayatta ya tozu dumana katarsın, ya da tozu dumanı yutarsın.

İyi çalışan , sık gülen ve çok seven başarıyı elde eder.

İnsanın tüm evrende kesin olarak düzeltebileceği tek bir şey vardır: KENDİSİ ....

mgez@ cheers
mevan
Admin
Admin
mevan

Kadın

seçim senin.. Empty
MesajKonu: Geri: seçim senin..   seçim senin.. Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 10:19 am

"İyi çalışan , sık gülen ve çok seven başarıyı elde eder.

İnsanın tüm evrende kesin olarak düzeltebileceği tek bir şey vardır: KENDİSİ ...."

aynen katılıyorum :)
güzel

seçim senin..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-